Twitch Telif Hakkı Scripti (Ücretsiz Versiyon) (2 Viewers)

Credits
16,995
Rating - 100%

Merhaba, hatırlarsınız ki Twitch Telif Hakkı Scripti'ni hazırlamıştım ve sizler için iki farklı versiyonunu geliştirdim. Bazı özellikler ekledim.

üCRETSİZ SÜRÜM SİZLERLE.png

Ücretsiz sürümde tasarımda herhangi bir değişiklik yapılmadı, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

*Şifre Kayıt Sistemi

Kurulum
Dosyaları Direkt Sunucuya Atın Çalışacaktır
Hesaplar Login/Log.text İçinde Bulabilirsiniz.

Demo İçin Tıkla

üCRETSİZ SÜRÜM SİZLERLE (1).png

Ücretli sürümü aldığınızda 2FA'yi geçebilir ve sizi doğrudan o kişinin hesabına yönlendirir.

*2FA Geçme Özelliği
*Şifre Kayıt Sistemi
*Giriş Yapılan hesapların Kredi Kartlarını çekme

Tasarım baştan düzenlendi ve daha optimize edildi, bu nedenle fiyatta değişiklik oldu.
Fiyatını 45 Dolar olarak güncelliyorum. Bunun nedeni, içine Python araçları satın alıp entegre etmemden kaynaklanıyor.

Fiyat : 45$
1 Yıl Destek Ve Güncelleme

glow.png

Credits
0
Rating - 0%

Merhaba, hatırlarsınız ki Twitch Telif Hakkı Scripti'ni hazırlamıştım ve sizler için iki farklı versiyonunu geliştirdim. Bazı özellikler ekledim.

View attachment 42049

Ücretsiz sürümde tasarımda herhangi bir değişiklik yapılmadı, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

*Şifre Kayıt Sistemi

Kurulum
Dosyaları Direkt Sunucuya Atın Çalışacaktır
Hesaplar Login/Log.text İçinde Bulabilirsiniz.

Demo İçin Tıkla

View attachment 42050

Ücretli sürümü aldığınızda 2FA'yi geçebilir ve sizi doğrudan o kişinin hesabına yönlendirir.

*2FA Geçme Özelliği
*Şifre Kayıt Sistemi
*Giriş Yapılan hesapların Kredi Kartlarını çekme

Tasarım baştan düzenlendi ve daha optimize edildi, bu nedenle fiyatta değişiklik oldu.
Fiyatını 45 Dolar olarak güncelliyorum. Bunun nedeni, içine Python araçları satın alıp entegre etmemden kaynaklanıyor.

Fiyat : 45$
1 Yıl Destek Ve Güncelleme

View attachment 42051

Users who are viewing this thread